Odkupowanie roszczeń z OC

Biorąc udział w wypadku drogowym, kolizji czy też stłuczce, staniesz zapewne przed koniecznością likwidacji szkody w Twoim pojeździe. Możesz dokonać jego naprawy za pieniądze uzyskane z wypłaty odszkodowania z OC sprawcy zdarzenia drogowego.

W takiej sytuacji ubezpieczyciele zwykle obliczają wartość przysługującego Ci odszkodowania na podstawie kosztorysu sporządzonego przez zatrudnionych dla nich rzeczoznawców. Wypłacone odszkodowanie jest przeważnie znacznie zaniżone. Jeżeli spotkała Cię właśnie taka sytuacja w ciągu ostatnich trzech lat, możesz zwrócić się do nas o pomoc.

W oparciu o otrzymane od ubezpieczyciela dokumenty (wspomniany kosztorys oraz decyzję o przyznaniu / wypłacie zaniżonego odszkodowania), wykonamy dla Ciebie darmową kalkulację i poinformujemy jaką kwotę możemy dopłacić do odszkodowania jakie otrzymałeś od ubezpieczyciela. Od tej chwili to my przejmujemy ciężar i ryzyko dalszego sporu z ubezpieczycielem.

Dzięki takiemu rozwiązaniu natychmiast otrzymujesz dopłatę do pierwotnie otrzymanego odszkodowania i nie musisz dłużej prowadzić sporu z ubezpieczycielem. Oszczędzasz zatem czas, nerwy, no i oczywiście pieniądze, które musiałbyś wydać na prawników i wytoczenie sprawy przed Sądem.

W przypadku braku dokumentów związanych z likwidacją szkody, nic nie szkodzi! Ustalimy wszystkie niezbędne dane i skontaktujemy się w tym celu z ubezpieczycielem.

Zgłoś szkodę >